Giriş Yap-- Veya --Kayıt Ol
Kullanıcı Girişi
Kayıt Ol

Yeni Kullanıcımısın? Alışverişe başlamak için hemen kayıt olmalısın!

Kullanıcı Yorumları
Çulpan Bıçak 0 Numara Yılan Dili

yasin konukoglu / istanbul (2019-07-02 14:41:18)

Eve zaman zaman pek çok değişik firmadan bıçak alınsa da şu ana kadar kullandıklarımın arasında en iyisinin Çulpan Bıçak'tan alınanlar olduğunu söyleyebilirim. Denemelerimde keskinliğinden ve malzeme kalitesinden çok memnun kaldım. Körelmeden ne kadar süre idare edecek bu deneyerek göreceğim. Ayrıca Eren Bey çok ilgili. El işi kaliteli bıçaklar yapıp esnaflığını bu şekilde sürdürmesi taktire şayan. İyi çalışmalar diliyorum.
Çulpan 0 numara ABS Saplı kasap bıçak

yasin konukoglu / istanbul (2019-07-02 14:40:22)

Eve zaman zaman pek çok değişik firmadan bıçak alınsa da şu ana kadar kullandıklarımın arasında en iyisinin Çulpan Bıçak'tan alınanlar olduğunu söyleyebilirim. Denemelerimde keskinliğinden ve malzeme kalitesinden çok memnun kaldım. Körelmeden ne kadar süre idare edecek bu deneyerek göreceğim. Ayrıca Eren Bey çok ilgili. El işi kaliteli bıçaklar yapıp esnaflığını bu şekilde sürdürmesi taktire şayan. İyi çalışmalar diliyorum.
Çulpan Bıçak 0 Numara Yılan Dili

Serdar çetinel / Çorum (2019-05-16 08:24:40)

Harika insanlar ve eren,çok kaliteli bir ürün,günümüzde fabrikasyon karın çoğaldığı bir dönemde el yapïmî zenaatlar kayboluyor, bulduğunuz yerde alın,hem zenaatların yaşaması için hem kaliteli bir ürün için,güvenle alabilirsiniz,el emeği göz nuru,benim için altın değerindedir,eşinizle dostunuzada tavsiye edebilirsiniz.
Çulpan 0 numara ABS Saplı kasap bıçak

Ahmet A. Aslan / İstanbul (2018-10-20 12:05:10)

Kurban Bayramı'ndan hemen önce bu bıçaktan ve bunun 1,2,3 nosu olanlardan birer adet aldım. Yorum yapmak için bilerek bekledim. Bıçaklar hem ergonomi olarak hem kalite olarak gerçekten olağanüstü kalitede ,o kadar kaliteli ki insan kullanmaya kıyamıyor, tavsiyem doğru yerde ve amaçla kullanılması ayrıca körlendikten sonra bileme işleminin profesyonel kişilere yaptırılması, yoksa bıçaklara yazık olur, keşke çulpan bıçak bileme hizmeti de verse, eminim ücreti ne olsa insanlar gönül rahatlığıyla verir, Eren bey'e de çok teşekkürler ilgi ve alakası için. Bol ve bereketli kazançlarınız olsun inşallah.
Çulpan 3mm 3 Numara Bıçak

erdal bal / istanbul (2018-09-08 20:26:42)

114 yıllık bir hizmetin hakkını veren kalitesini biz müşterilerine kanıtlayan ve hissettiren culpan bıçak ailesine sukranlarimi bir borç bilirim ve almis olduğum 3 mm kasap bıçağından bal ailesi olarak biz cok memnun kaldık bu urunle ilgilenen herkese tereddutsuz siparis edebilirler diyorum...
Çulpan 3mm 3 Numara Bıçak

DOĞUKAN CÖMERT / ANKARA (2018-09-06 09:59:51)

HERKESE SELAMLAR. İÇTENLİKLE SÖYLÜYORUMKİ GERÇEKTEN HER YÖNÜYLE MÜKEMMEL BİR FİRMA ÇULPAN. TOPLAM 7 ADET BIÇAK ALDIM. KALİTE, KESKİNLİK MÜKEMMEL.ANLATILMAZ,YAŞANIR DERLER YA GERÇEKTEN ÖYLE.BURADA EREN BEY'E DE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.GERÇEN TÜM SORULARIMIZI İÇTENLİKLE YANITLADI.DOĞRU SEÇİM YAPMAMIZDA YÖNLENDİRİCİ OLDU.BURADA SAMİMİYETİ,İÇTENLİĞİ ,KALİTEYİ GÖRECEKSİNİZ.İYİKİ VARSINIZ.
Çulpan Bıçak 1 Numara Dar Gündelik Bıçak

LEVENT ERKAN / ANKARA (2018-08-30 07:14:39)

Ankara da yaşıyorum.Yaklaşık 10 yıl önce işim nedeniyle gittiğim Malatya'da bir arkadaşımın tavsiyesi ile ÇULPAN'a uğradım ve evimin ihtiyacı olan bazı bıçaklar aldım. Başka markalı bıçaklarım olmasına rağmen sürekli bu bıçakları severek kullanıyorum.Ahşap sapları da dahil hiçbir bozulma olmadı. Şimdi Kızım için ihtiyaç duyduğumuz bıçak tercihini de ÇULPAN dan yana kullandık.Seçim aşamasında Eren beyin çok yardımını gördük.Ayrıca teslimat aşamasındaki titiz çalışması ve takibi takdir edilecek düzeyde. Ben bu alışverişte 5 bıçak,1 makas ve 1 masat aldım.Ürünler geldiğinde aynı kalitenin devam ettiğini memnuniyetle gördüm. Başta Eren bey olmak üzere bu mesleği ve markayı bugüne taşıyan ve sürdüren tüm değerli insanlara teşekkür ve şükranlarımı iletirim.
Çulpan 3mm 3 Numara Bıçak

ömer süğlün / istanbul (2018-08-13 14:02:21)

Merhabalar. ÇULPAN bıçaklarını internetten araştırma yaparken buldum.bıçak denince ilk akla gelen sürmene tabi ki ama;artık onlarda işleri fabrika ayarında yapıyorlar.yorumlara baktım,güzel yorumlar vardı, bende siteyi ziyaret ettim,fiyatlar gayet uygun.Eren bey sağ olsun çok ilgilendi,hangi bıçak almam konusunda yardımcı oldu.hatta yanlış seçim yapmışım hemen uyardı.çok içten ve samimi olarak söylüyorum hiç tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz.Ben int. alışveriş yaparken yorumlara bakarak alırım ne alırsam.kargonun gelişine kadar ilgi ve alaka var,sattıktan sonra işim olmaz demiyorlar...bıçaklar çok güzel ,sapları harika.Eren beye tekrar tşk ederim.
Çulpan Bıçak 0 Numara Geniş Kasap

Ahmet Topaloğlu / Balıkesir (2018-08-10 20:45:12)

Allah razı olsun ürünün kalitesini elime alınca hissettm daha devamlı müsterinz oolurum inşallah
Çulpan Bıçak 0 Numara Geniş Kasap

Serkan / Ankara (2018-08-07 11:27:30)

İşte kalite işte hizmet... Uzun araştırmalarım sonucu Malatya Merkez Bakırcılar Çarşısında el emeği ve alınteri ile titizlikle üretimi yapıldığını öğrendiğim bıçaklardan sipariş ettim. Elinize alıp incelediğiniz andan itibaren kalitesini hissettiren bu bıçaklara sahip olmak guzel bir duygu. Eren bey ile telefonda tanışmamıza rağmen hala ölmemiş dediğiniz insanlık, samimiyet ve karşılıklı güven duygusunun yaptığınız alışveriş ile tescil edilmesi ayrı bir mutluluk kaynağı oldu. İlgi ve alakası ile çok güzel 4 ayrı bıçak sipariş ettim. Çok iyi bir şekilde pakatlenmiş olarak 2 gün içinde elime ulaştı. Ben dükkandan kendim seçmiş olsaydım sanırım bu kadar iyi, kusursuz, hatasız bıçaklar seçemezdim sanırım. Ahşap sap kısımları, çelik bıçak kısımları ilk incelememden tam puan aldı. Kaliteyi hemen hissediyorsunuz. Bıçakların keskinliği harika, umuyorum ki dikkatli ve doğru kullanımda uzun süre bu keskinliğini koruyacaktır. Sonuç itibariyle iyi ki sipariş verip almışım diyorum. Kullandıkça da burada ara ara yorum yapmayı düşünüyorum. Çekinmeden güvenle sipariş verebilirsiniz. Teşekkürler Eren bey ve atölyede bu bıçakları üreten emekçi zanaatkar ustalar İhsan ve Hüseyin bey, emeğinize ve ellerinize sağlık...
Çulpan 3mm 3 Numara Bıçak

Ramazan ÖZKAN / ANTALYA (2018-08-03 11:49:04)

Ürünün sapı güzel bıçak keskin ürünü ben çok beğendim herkese öneriyorum
Çulpan Bıçak 1 Numara Dar Gündelik Bıçak

hüseyin aksoy / ankara (2018-06-26 09:21:35)

Ürünler gayet güzel kullanışlı keskin ve hafif.tavsiye ediyorum..
Çulpan Bıçak 1 Numara Sivri Kasap Bıçağı

ender soner özcan / Balıkesir (2018-05-08 14:53:13)

Ben Balıkesir'de yaşıyorum, Sürmene bıçaklarım vardı onlardan da memnundum, ama sapları kırılmıştı ve kayboldular, mutfakta bir ekmek keserken bile bıçak iyi kesmiyorsa insan yaptığı işten zevk almıyor. İnternetten araştırırken Ülkedeki tüm bıçakları incelemiş ve yorum yapmış olan birinin Çulpan bıçaklarını tavsiye ettiğini gördüm. Bu siteden iletişime geçtim Eren bey ilgilendi, sağ olsun her türlü bilgi alışverişinde bulundu, ödemede ve kargoda sıkıntı çıkmadı, Bıçakları bir kaç gündür kullanıyorum çok zarif ve keskinler. ben sıfır ve 1 numara aldım günlük ev işleri için oldukça iyi şöyle bir benzetme yapayım; sucuğu tostçular gibi bakınca karşısı görülecek incelikte kesebiliyorsunuz :). Bıçaklar el emeği ve fiyatları bence makul, ben memnun kaldım eşimde çok beğendi. Daha uzun kullanımdan sonra tekrar yorum yapacağım. Üretenlere kolay gelsin.
Bize Ulaşın
  • 0541 371 07 05
    0571 371 07 05
  • 0541 371 07 05
  • info@erensengun.com